CRM

•

VK · België · Nederland · Duitsland · Frankrijk · Wereldwijd

Ravical &

Microsoft Dynamics 365

Verbind je agentic AI direct met Microsoft Dynamics 365 en krijg direct toegang tot CRM-data, sales pipelines en klantrelaties. Zo versterk je slimmere, datagedreven adviesprocessen.

Vraag een demo aan

Microsofts enterprise CRM- en bedrijfsbeheerplatform, volledig geïntegreerd met het Microsoft 365-ecosysteem

Microsoft Dynamics 365 is een enterprise CRM- en ERP-platform dat door duizenden zakelijke dienstverleners wordt gebruikt om klantrelaties, sales pipelines en de bedrijfsvoering te beheren. Het integreert naadloos met Microsoft 365, Teams en Azure voor één complete bedrijfsbeheeromgeving.

Bezoek

Bezoek

Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365

website

website

Prijzen

Gratis · inbegrepen in alle abonnementen

Koppelt met

Alle Dynamics 365-abonnementen

Inrichting

Plug & play — geen IT nodig

Gemaakt door

Ravical

Implementatie

Cloud

Prijzen

Gratis · inbegrepen in alle abonnementen

Koppelt met

Alle Dynamics 365-abonnementen

Inrichting

Plug & play — geen IT nodig

Implementatie

Cloud

Gemaakt door

Ravical

Ravical koppelt met de tools die je al gebruikt. Zo lever je sneller inzichten, zonder extra complexiteit.

Klaar om te koppelen

Microsoft Dynamics 365

?

01

Microsoft Dynamics 365 leest CRM- en bedrijfsdata uit om je klantinzichten te verrijken en advieskansen direct zichtbaar te maken

Ravical koppelt via het M365-ecosysteem met Microsoft Dynamics 365 en leest klantendossiers, bedrijfsdata, opportunity pipelines en interactiehistorie uit. AI-agents benutten de rijke CRM-data van Dynamics 365 om advieskansen te signaleren en de dienstverlening over verschillende servicelines en vestigingen heen te coördineren.

Rijke klantinzichten | De uitgebreide klantdata in Dynamics 365 biedt Ravical-agents diepgaande context om relevante, gepersonaliseerde adviezen te formuleren

Business event triggers | CRM-activiteit, pipeline-wijzigingen en zakelijke mijlpalen in Dynamics 365 brengen op het juiste moment advieskansen in je volledige klantportfolio aan het licht

M365-ecosysteemintegratie | Ravical verbindt Dynamics 365-data met M365 Calendar, Outlook en Teams voor een compleet, uniform klantbeeld

02

Van enterprise CRM naar adviesmotor: Microsoft Dynamics 365 en Ravical werken samen

Microsoft Dynamics 365 is de centrale client intelligence-hub van je kantoor. Ravical activeert die data voor adviesomzet. Samen vormen ze een krachtig, enterprise-grade systeem om advieskansen te identificeren en op te leveren, volledig gebouwd binnen je bestaande Microsoft-infrastructuur.

Adviesdekking op enterprise-schaal | Ravical scant het volledige Dynamics 365-klantportfolio op adviessignalen en zorgt zo voor systematische dekking over elke relatie en serviceline

Geïntegreerde adviesverlening | Ravical gebruikt Dynamics 365-data om advies over verschillende vestigingen heen te coördineren. Zo krijgen klanten altijd geïntegreerd advies van de juiste experts.

M365-native infrastructuur | Benut je bestaande Dynamics 365- en Azure-investeringen binnen de beveiligingsgrenzen van je kantoor — geen extra datarisico's of infrastructuur nodig

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen

Integreert Ravical met Microsoft Dynamics 365?
Wat verandert er voor adviseurs en medewerkers zodra Microsoft Dynamics 365 is gekoppeld aan Ravical?
Draait de Microsoft Dynamics 365-integratie vandaag al in productie, of is deze nog in bèta?
Welke data leest Ravical uit Microsoft Dynamics 365?
Wat als je jouw tool niet vindt?

Ervaar hoe het werkt.


Vraag een demo aan.